Kurumsal

BAYBAL DEĞİRMEN

 

1995 yılında başladığımız yolculuğumuzda Baybal olarak, geçmişimizin tecrübesini günümüz teknolojisi ile birleştirdik. Tam modernize değirmen fabrika ve makinaları, katkısız tam buğday unu, mısır unu, pirinç unu, bulgur, baharat ve kahve tesisleri makinalarının üretimi ve kurulumunu üstlenen firmamız, makineyi makine ile üreterek, teknolojiyi teknoloji ile sunar.
 

Kaliteyi kullanarak kalite elde eden Baybal, sektörünün getirdiği sorumlulukların farkındadır. Ürettiğimiz ve imalatını gerçekleştirdiğimiz her makineyi gerekli deney ve test sürecinden geçirerek müşterilerimize sunuyoruz. Satış odaklı çalışma prensibine asla yakın durmuyoruz. Makinelerimizin kurulumundan sonra yerinde test ediyor ve çalışma prensibi hakkında bilgileri sizinle paylaşıyoruz.
 

Öncüsü olduğumuz sektörümüzde, takip eden değil takip edilen olmak için çalışıyoruz. Yatırımlarımızı teknolojiden yana yaparak, sunduğumuz kalite ve hizmeti geliştirmeyi amaçlıyoruz. Profesyonel ve tecrübeli kadromuz ile daima müşterilerimizin yanında oluyoruz.